Kremy z jadem

Pytanie czy posmarujesz się trucizną, jadem żmii i węża, zwierząt z gatunku płazów nie lubianych i niecieszących się popularnością? Dla urody i dla efektu osiągnięcia skóry gładkiej i bez zmarszczek, na pewno tak.
Krem z wyciągiem z jadu żmii w swojej konsystencji nie wiele przypomina, oślizgłe i niemiłe zwierzę, zapakowany w ładny i estetyczny słoiczek kusi swoje amatorki, informacją, że po użyciu tego specyfiku skóra będzie jedwabiście gładka i miękka w dotyku. Znikną wszelkie zmarszczki mimiczne, a stanie się to dla tego, że tak jak w naturze, ale po ukąszeniu, a tutaj po wsmarowaniu specyfiku, nasze mięśnie rozluźnią się i nie będzie już widoczny efekt, niepotrzebnych nikomu zmarszczek. Brzmi tak jak brzmi, ale krem jest w 100% naturalny, a zawarty w nim składnik w rzeczywistości tak działa, a efekty używania takiego kremu są dowiedzione.

63537-snake-venom
Inny krem, krem przeciwzmarszczkowy z jadem węża, to też jako końcowy produkt, bardzo ładnie i estetycznie wypromowany. Ten specyfik nie tylko wygładza skórę, ale także zapobiega starzeniu się skóry. Z wiekiem nasza skóra staje się nie tylko pokryta zmarszczkami, ale także nasze policzki wiotczeją i opadają, krem przeciwzmarszczkowy z jadem węża, działa jak botoks, napręża naszą skórę, wypełnia ją swoją substancją i sprawia, że staje się elastyczna.
W zasadzie dla urody można wiele, każda z nas chce jak najdłużej być piękna i nie jest to przywilej tylko celebrytek i znanych gwiazd, w kremach użyto tylko wyciąg z jadu zarówno żmii jak i węża. Poddany obróbce, wykonany w najlepszych fabrykach kosmetycznych w niczym nie zagraża naszemu życiu czy zdrowiu.

Gabrysia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *